۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۸

سخن مدیر عامل

پیام مدیرعامل موسسه خدمات زائر رضوی در خصوص تکریم زائرین حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام)

 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
خدای متعال را شاکریم که توفیق عنایت فرمود تا خدمتگزارانی در آستان ملک پاسبان حضرت علی بن موسی الرضا (علیه الاف تحیه و الثنا) باشیم و در سایه پر برکت این امام همام در راستای خدمت توأم با رأفت به زائرین عزیز که از اقصی نقاط کشور به مشهد مقدس مشرف می شوند انجام وظیفه نماییم.
نظر به جایگاه عظیم معنوی ارزشی و فرهنگی آستان قدس رضوی و وجود خیل عظیم ارادتمندان و عاشقان بارگاه منور رضوی در سر تا سر ایران و جهان اسلام و همچنین تاکید مقام معزز تولیت آستان قدس رضوی جضرت آیت الله رئیسی مبنی به خدمت به زائرین حضرت بویژه ضعفا و نیازمندان و خدمت به مجاوران مخصوصا مستضعفان و مستمندان به دستور تولیت معزز مجموعه ارزشمند موسسه موقوفه زائر رضوی با امکانات بسیار خوب و مطلوب از قبیل سوئیت های اقامتی ،  فضای بازی کودکان ، پارکینگ ، فضای سبز ، فروشگاه و ... احداث گردید تا در راستای تحقق اهداف عالیه و خدمت رسانی بیشتر به زائرین آقا علی بن موسی الرضا علیه الاف تحیه و الثنا بتوانیم خدمت توام با رافت را در سر لوحه کاری خود قرار دهیم .
در پایان اینجانب و تمامی همکاران عزیزم تمام تلاش خود را در ارائه هر چه بهتر بودن خدمت به زائرین عزیز بکار گرفته و امیدواریم که مقبول درگاه احدیت و همچنین رضایت ولی نعمتمان آقا علی بن موسی الرضا (ع) قرار گیرد.

                                                   حمزه سپهریان

 

                              مدیرعامل موسسه موقوفه خدمات زائر رضوی

 

 

 

منبع
روابط عمومی موسسه موقوفه خدمات زائر رضوی

مطالب مرتبط

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.