در این بهار پیش رو با ماندن در خانه و سبز شدن در کنار عزیزانمان شکوفه خواهیم زد و برنامه ریزی خواهیم کرد که چگونه به رشد و اعتلای تولید در کشور عزیزمان کمک نماییم همواره ملت متدین و شریف ایران باور داشته اند که در کنار تلاش باید به دعا ، نیایش و توکّل به خداوند یکتا متوسل شوند پس این بهار را در خانه می‌مانیم و دعا می‌کنیم برای رسیدن روزهای خوب ، برای دوباره سبز شدن...
آگاهیم به اینکه بیرون از این خانه درختان شکوفه زده‌اند ، گنجشک‌ها آواز می‌خوانند، پرستوها دنبال آشیانه می‌گردند ، آگاهیم به اینکه زندگی ادامه دارد ولی ما بیرون از این خانه در دل سبز بهار، به زردیِ پاییز می‌رسیم! باید صبر کنیم ، باید خانه‌هامان را تا سبز شدن تمام شهر و آدم‌ها ، سبز نگه داریم.
ما سکوت و تنهاییِ این پیله را به شوق پروانه شدن‌مان به جان می‌خریم و تمامی توان خود را صرف آرامش بخشیدن به خانه و خانواده خود می نماییم چراکه بهترین سرمایه های ما خانواده و اعضای آن هستند ما و عزیزانمان هستیم که باید آینده سازان این کشور اسلامی باشیم پس در خانه می مانیم سالم و سلامت و می‌دانیم که روزهای خوب خواهند رسید ،  می‌دانیم که پس از این تاریکی "آفتاب" انتظار ما را می‌کشد.

منبع
روابط عمومی موسسه موقوفه خدمات زائر رضوی

مطالب مرتبط

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.