زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت رضا (ع) در صحن جامع رضوی در سوگ از دست دادن شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت بر سر و سینه می زنند.
ازدحام جمعیت در خیابان‏ امام رضا(ع) به حدی رسیده بود که تمام کوچه‌ها مسدود شده و برخی از کسبه میزبان شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهدا شدند.
مردم مشهد روز گذشته سنگ تمام گذاشتند و یکی از بزرگترین مراسم تشییع تاریخ را به ثبت رساندند.
پیش از رسیدن پیکر مطهر شهیدان والا مقام مقاومت بلاخص پیکر مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به حرم مطهر رضوی آن دسته از زائران رضوی که پیش از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در حرم حضور داشتند ، از برنامه‌های مدیحه سرایی حاج میثم مطیعی و امیرحسین قاسمی و گروه تواشیح رضوان بهرمند شدند.

در ساعت 20:30 دقیقه در زیر باران مردم عاشق ولایت که از صبح در حرم مطهر رضوی به انتظار رسیدن پیکر مطهر بزرگ سردار اسلام و دیگر شهدای عزیزشان نشسته بودند ، دیدند که شهدای گرانقدرشان از راه رسیدند.  حضور با شکوه مردم شهید پرور مشهد الرضا در صحن جامع رضوی غوغا برپا کرد ، همه می خواستند خودشان را به نزدیکی جایگاه برسانند تا از تابوت شهیدان والا مقام تبرک بجویند ، در طی مراسم تشییع مردم با اشک و آه و ناله خواستار انتقام سرسخت از آمریکای جنایتکار بوده و اذعان داشتند گوش به فرمان مقام معظم رهبری خواهان این درخواست خواهند بود .

منبع
روابط عمومی موسسه موقوفه خدمات زائر رضوی

مطالب مرتبط

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.